Відповідно до Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, Положення про Міністерство оборони України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 671 (із змінами), та керівних документів Міністерства оборони України, з метою реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту в Збройних Силах України та забезпечення розвитку фізичної культури і спорту, визначених видів спорту серед військовослужбовців і членів їх сімей у Міністерстві оборони України створені заклади фізичної культури і спорту.

Загальне керівництво функціонально підпорядкованими закладами здійснює Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України.

Провідним закладом фізичної культури і спорту оборонного відомства є Центральний спортивний клуб Збройних Сил України (далі – ЦСК ЗСУ).

ЦСК ЗСУ був заснований 15 грудня 1992 року згідно з директивою начальника Головного штабу Збройних Сил України № 115/1/7883 на базі
14 спортивного клубу армії Київського військового округу.

Основними завданнями ЦСК ЗСУ є підготовка спортсменів і команд, здатних досягти високих результатів на Олімпійських іграх, чемпіонатах і кубках світу та Європи, інших міжнародних змаганнях, змаганнях, які проводяться під егідою Міжнародної ради військового спорту, чемпіонатах, кубках України та інших всеукраїнських змаганнях;

комплектування і підготовка збірних команд Збройних Сил України з видів спорту та створення умов для навчально-тренувального процесу спортсменам;

організація та проведення заходів фізичної підготовки і спорту у Збройних Силах і Міністерстві оборони України, спрямованих на забезпечення фізичної готовності військовослужбовців та працівників Збройних Сил України до професійної діяльності, оздоровчої та фізкультурно- спортивної реабілітації, формування здорового способу життя;

спільно із міськими органами виконавчої влади, громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості проведення роботи з розвитку дитячого спорту та функціювання  дитячо - спортивних шкіл.

 

Інформація від 25.11.2021 року:

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

 

Замовник: ЦЕНТРАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ; код ЄДРПОУ: 08506791

Предмет Закупівлі: Додаткові роботи по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі спортивного манежу, що знаходиться за адресою: м. Київ, Печерський район, бульвар Л. Українки, буд.23А», код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

 

Очікувана вартість предмета закупівлі: 8 369 300, 00 грн. з ПДВ.

 

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

 Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель.

Для закупівлі по предмету «Додаткові роботи по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі спортивного манежу, що знаходиться за адресою: м. Київ, Печерський район, бульвар Л. Українки, буд.23А», код ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» та іншими нормативними актами чинного законодавства, оприлюднено в електронній системі закупівель ProZorro закупівлю за процедурою Переговорна процедура.

Умовами застосування переговорної процедури закупівлі є: пункт 5 частини 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015, а саме: - «якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера»

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснювалось на підставі Дефектних актів, які було складено Комісією Замовника, із залученням спеціалістів, які мають відповідні знання у сфері будівництва. Зокрема, Замовником було запрошено декілька спеціалістів, які мають відповідні знання у сфері будівництва та проектування з метою більш точного визначення технічних, якісних, кількісних та вартісних показників виконання робіт з проектування та капітального ремонту будівлі Спортивного манежу Центрального спортивного клубу Збройних Сил України.

Таким чином, технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені на підставі дослідження і вивчення реального стану об’єкту, де буде здійснюватися додаткові роботи з капітального ремонту, з урахування фактично наявних бюджетних призначень, виділених для проведення робіт з проектування та капітального ремонту будівлі Спортивного манежу Центрального спортивного клубу Збройних Сил України.

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

 Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі моніторингу цін на виконання відповідних робіт, а також матеріали (в т.ч. будівельні), що необхідні для виконання робіт, що є предметом закупівлі, шляхом направлення відповідних запитів до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на відповідному ринку. Розрахунок розміру очікуваної вартості здійснено з урахуванням фінансувань із державного бюджету у розмірі 8 369 300, 00 грн. з ПДВ.