Гуртожиток для проживання спортсменів

Споруда побудована у 1976 році. В 2008- 20111 роках проведено капітальний ремонт. У двокімнатних блоках розміщено від 2 до 7 ліжок в кожній кімнаті. Всього 65 ліжко-місць.

У гуртожитку щорічно проживають понад 540 осіб, що перебувають на навчально- тренувальних зборах.

 

 

Повідомлення від 2 червня 2021 року:

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

 

Замовник: ЦЕНТРАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ; код ЄДРПОУ: 08506791

Предмет Закупівлі: Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою та надбудовою комплексної військової будівлі інв.№96 у в/м №64 у м. Києві для розміщення спортсменів - військовослужбовців» за адресою: м. Київ, Солом'янський р-н, Повітрофлотський проспект, 6 літера 96»

 

Очікувана вартість предмета закупівлі: 7 000 000, 00 грн. з ПДВ.

 

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

 Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель.

Для закупівлі по предмету «Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою та надбудовою комплексної військової будівлі інв.№96 у в/м №64 у м. Києві для розміщення спортсменів - військовослужбовців» за адресою: м. Київ, Солом'янський р-н, Повітрофлотський проспект, 6 літера 96» за кодом ДК 021:2015: 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги, керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» та іншими нормативними актами чинного законодавства, оприлюднено в електронній системі закупівель ProZorro закупівлю за процедурою відкриті торги.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснювалось на підставі завдання на проектування, яке було складено Комісією Замовника, із залученням спеціалістів, які мають відповідні знання у сфері проектування та будівництва. Зокрема, Замовником було запрошено декілька спеціалістів, які мають відповідні знання у сфері будівництва та проектування з метою більш точного визначення технічних, якісних, кількісних та вартісних показників виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою та надбудовою комплексної військової будівлі інв.№96 у в/м №64 у м. Києві для розміщення спортсменів - військовослужбовців» за адресою: м. Київ, Солом'янський р-н, Повітрофлотський проспект, 6 літера 96».

Таким чином, технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені на підставі дослідження і вивчення реального стану об’єкту, по якому буде здійснюватись розробка проектної документації, з урахування фактично наявних бюджетних призначень, виділених для проведення робіт розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція з добудовою та надбудовою комплексної військової будівлі інв.№96 у в/м №64 у м. Києві для розміщення спортсменів - військовослужбовців» за адресою: м. Київ, Солом'янський р-н, Повітрофлотський проспект, 6 літера 96».

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

 Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі моніторингу цін на виконання відповідних робіт, що є предметом закупівлі, шляхом направлення відповідних запитів до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на відповідному ринку. Розрахунок розміру очікуваної вартості здійснено з урахуванням фінансувань із державного бюджету у розмірі 7 000 000, 00 грн. з ПДВ.