Стрілецький тир

Тир призначений для підготовки спортсменів високої кваліфікації, участі майстрів стрілецького спорту у міжнародних, всеукраїнських змаганнях та проведення навчально-тренувального процесу. Крім того, тир використовується для вдосконалення стрілецької підготовки військовослужбовців Центрального апарату Міністерства оборони і Генерального штабу Збройних Сил України.

В тирі знаходяться: 1 стрілецька галеря  50 м, 2 галереї – 25 м, пневматичний тир – 10 м.

 Стрілецький тир був введений в експлуатацію восени 1965 року для забезпечення тренувальних занять зі стрілецькими командами. 

 Рік побудови – 1870/1978 роках.

 Загальний об’єм будівлі – 7489 м³.

 Загальна площа – 1385 м². 

Якісна підготовка спортсменів в умовах тренувань у закритому тирі в 1966 році сприяла завоювання стрілецької командою Київського військового округу 1 місця на чемпіонаті Збройних Сил та кубку "Турового Рогу", основного трофея для військових округів.

В тирі ЦСК ЗС України тренувалися майстри спорту міжнародного класу СРСР Піддубний А., Булкін А., які брали участь в Олімпійських іграх.

У 1982 році Заслужений майстер спорту СРСР Данильченко В. восьмий раз став чемпіоном Світу і встановив в м. Каракасі новий світовий рекорд.

У 1995 році, 1999, 2007 роках спортсмени, які тренувалися у тирі успішно виступали на 1 - 4 Всесвітніх іграх серед військовослужбовців, завоювали 5 бронзових і 2 золотих, 2 срібних медалей.

У 2003 році майор Ткачов А. зайняв 1 місце на етапі Кубку світу і завоював ліцензію для участі в Олімпійських іграх 2004 року на яких зайняв 4 місце.

У 2009 році чемпіонами світу серед військовослужбовців стали Гороховський Олександр, Ткачов Олег.

 

Стрілецький тир надає платні послуги з метою популяризації стрілецького спорту.

 

 Заняття проводять тренери - викладачі:

 

  1. Засл. тренер України Олександр Савчук
  2. Засл. тренер України Андрій Макоцей
  3. Засл. Майсер спорту Віктор Данильченко