Ігровий зал

 

Ігровий зал призначений для проведення навчально-тренувальних занять та зборів збірних команд Збройних Сил України,  занять з фізичної підготовки військовослужбовців та працівників Міністерства оборони України, Генерального Штабу Збройних Сил України та інших військових частин.

В ігровому залі проводяться заняття та змагання з міні-футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу,боксу.

 У тренажерному залі проводяться заняття із силової підготовки.

Середньомісячне завантаження ігрового залу складає 1860 чоловік із них 945 військовослужбовців.

Загальний об’єм ігрового залу складає та загальна площа складає .

Ігровий зал включає в себе:

- ігровий майданчик;

- зал боксу ;

- зал єдиноборств ;

- тренажерний зал  ;

- п’ять роздягалень;

- дві душові кімнати;

- реабілітаційний центр;

 

Досягнення спортсменів Збройних Сил, які тренувалися в ігоровому залі ЦСК ЗС України:

 

бокс

 

Віталій Кличко - семиразовий чемпіон світу з кікбоксингу, чемпіон світу серед військовослужбовців, чемпіон світу серед професіоналів; 

Володимир Кличко - чемпіон Олімпійських Ігор в Атланті, чемпіон світу серед військовослужбовців, чемпіон світу серед професіоналів;

Володимир Сидоренко - чемпіон Європи, чемпіон світу серед військовослужбовців, призер чемпіонату світу, призер Олімпійських Ігор, чемпіон світу серед професіоналів; 

Валерій Сидоренко - чемпіон світу серед військовослвужбовців

Сергій Доценко - срібний призер Олімпійських Ігор;

Олег Кірюхін - бронзовий призер Олімпійських Ігор;

Аліна Шатернікова - чемпіон світу серед професіоналів;

Марина Козерод - призер чемпіонату світу з боксу та кікбокингу;

Олег Кудинов - чемпіон світу серед військовослужбовців;

Євген Бондар - чемпіон світу серед військовослужбовців;

Сергій Джулай - призер чемпіонату світу серед військовослужбовців;

Олексій Джунківський - призер чемпіонату світу серед військовослужбовців;

Андрій Томчук - чемпіон та призер чемпіонатів світу серед військовослужбовців;

Володимир Матвійчук - призер чемпіонату Європи та чемпіонату світу серед військовослужбовців.

 

важка атлетика

 

Тимур Тамазов - Олімпійський чемпіон з важкої атлетики 1992 року.

 

гирьовий спорт

 

Віталій Андріаш - чемпіон світу з гирьового спорту.

 

Видатні тренери, які готували спортсменів в ігровому залі ЦСК ЗС України:

 

важка атлетика

 

Айзенштадт Юхим Самуілович - Заслужений тренер України, СРСР

 

бокс

 

Мацих Михайло Якович - Заслужений тренер України, СРСР

Золотарьов Володимир Олексійович - Заслужений тренер України, СРСР.

 

В залі спортивних ігор щорічно проводяться спараткіади серед структурних підрозділів ГШ ЗС України та МО України з волейболу, міні-футболу, настільного тенісу.

 

Послуги в ігровому залі:

Тренажерний зал - 30 грн..

Спортивний зал - 540 грн.

 

 

Повідомлення від 2 червня 2021 року:

 

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

 

Замовник: ЦЕНТРАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ; код ЄДРПОУ: 08506791

Предмет Закупівлі: Виконання робіт по об’єкту: «Проектування та капітальний ремонт будівлі Ігрового залу Центрального спортивного клубу Збройних Сил України за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 6 літера 92», код ДК 021:2015 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи

 

Очікувана вартість предмета закупівлі: 41 500 000, 00 грн. з ПДВ.

 

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

 Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель.

Для закупівлі по предмету «Виконання робіт по об’єкту: «Проектування та капітальний ремонт будівлі Ігрового залу Центрального спортивного клубу Збройних Сил України за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 6 літера 92», код ДК 021:2015 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи», керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» та іншими нормативними актами чинного законодавства, оприлюднено в електронній системі закупівель ProZorro закупівлю за процедурою відкриті торги.

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснювалось на підставі Дефектних актів, які було складено Комісією Замовника, із залученням спеціалістів, які мають відповідні знання у сфері будівництва. Зокрема, Замовником було запрошено декілька спеціалістів, які мають відповідні знання у сфері будівництва та проектування з метою більш точного визначення технічних, якісних, кількісних та вартісних показників виконання робіт з проектування та капітального ремонту будівлі Ігрового залу Центрального спортивного клубу Збройних Сил України.

Таким чином, технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені на підставі дослідження і вивчення реального стану об’єкту, де буде здійснюватися капітальний ремонт, з урахування фактично наявних бюджетних призначень, виділених для проведення робіт з проектування та капітального ремонту будівлі Ігрового залу Центрального спортивного клубу Збройних Сил України.

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

 Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі моніторингу цін на виконання відповідних робіт, а також матеріали (в т.ч. будівельні), що необхідні для виконання робіт, що є предметом закупівлі, шляхом направлення відповідних запитів до суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на відповідному ринку. Розрахунок розміру очікуваної вартості здійснено з урахуванням фінансувань із державного бюджету у розмірі 41 500 000, 00 грн. з ПДВ.